Posty: 1646 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Trzebuska (Gdziekolwiek to jest, to daleko od Ciebie :D)

PostWysłany: Sob 15:27, 02 Gru 2006 Powrót do góry

Jak myślicie, czy polska w jutrzejszym finale pokona brazylię? podajcie swoje sugestie i proponowane wyniki. Ja stawiam 3 : 1 dla polski Wink
kamdz
Eksterminator Orków

Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 214 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: Sob 15:38, 02 Gru 2006 Powrót do góry

Polska ma szanse wygrać ponieważ kadra jest teraz w dobrej formie. Mój wynik to 3:2 dla nas.
cumeel

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 570 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Sob 15:46, 02 Gru 2006 Powrót do góry

Przed większością poprzednich imprez kadra mówiła, że jedzie po medale i było wokół tego bardzo dużo szumu, a rezultatów specjalnych nie. Teraz było trochę inne podejście. Po obejrzeniu meczu z Rosją, Serbią i Bułgarią zespołami, które prawie niegdy nie "leżały" naszej reprezentacji jestem pełen nadziei jeśli chodzi o finałowy mecz z Brazylią, którą nieraz ogrywaliśmy w ostatnich czasach. Very Happy

Image

Ostatnio zmieniony przez Drago010 dnia Sob 19:29, 02 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Pacojana

Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 1225 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wawcia

PostWysłany: Sob 19:28, 02 Gru 2006 Powrót do góry

Oczywiście że wygrają! Szkoda że nie obejże bo będa na zawodach Sad. Ale trudno będzie co 5 min przybiegał koleś i mówił wynik. Kibicujcie naszym (i mi przy okazji).
KrissDeValnor

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 165 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob 21:03, 02 Gru 2006 Powrót do góry

Normalnie napisałbym, że nie mamy szans, ale na tym turnieju wszystko jest możliwe Wink . Ludzie chyba jednak nie wiedzą co znaczy w ostatnich latach w siatkówce Brazylia. Na interii jest sondaż i wychodzi,że 90 % typuje zwycieżtwo Polski Smile. Żeby tylko nie było wielkiego rozczarowania jak nas powiozą w trzech setach....I tak jest świetnie, a jak będzie więcej to będzie cudownie Smile.

Gratulacje Polacy.
Sędziowie w sprawie koszulki Bąkiewicza byli żałośni Rolling Eyes koniecznie chcieli się pokazać Laughing
Dawno nie było takich mistrzostw Mr. Green

PostWysłany: Nie 14:09, 03 Gru 2006 Powrót do góry

No niestety potwierdziły się moje obawy co do porażki w 3 setach. To była miazga Sad. Nie wiem czy był bardziej jednostronny finał MŚ w historii (przypomniało mi się zwyciestwo Polek w finale ME z Turcją w 2003 r., tylko, że tam to Złotka gromiły). Szkoda końcówki drugiego seta. Trzeba się cieszyć z wicemistrzostwa. To wielki sukces.
Arti

PostWysłany: Nie 14:26, 03 Gru 2006 Powrót do góry

Złoto było w zasięgu ręki ale srebro cieszy jak złoto! Brawo za świetną walkę. Pokazaliśmy na co nas stać!!!! Razz
Sieter

PostWysłany: Nie 14:28, 03 Gru 2006 Powrót do góry

fAkt... dziesiejszy zespół, to polacy to nie ten zespół co grał z Rosją, nie szło im po prostu, ale w końcu z kim sie grało, jest srebro, jest pięknie Wink. Zresztą wygralismy ponad 10 meczy pod rząd Wink
Arti

PostWysłany: Nie 14:34, 03 Gru 2006 Powrót do góry

Dokładnie. To jest wynik - 10 meczy bez porażek. Szkoda tylko, że nas tak wycisnęli - po II secie wiedziałem co się święci. Wyraźnie żeśmy się ich przestraszyli. Słyszałem nawet pogłoski, że sędzia był sprzedany. Cieszy nagroda dla naszego reprezentanta. Wielki sukces Wink
kamdz

PostWysłany: Śro 14:09, 13 Gru 2006 Powrót do góry

U mnie w Ostrołęce (rodzinne miasto Arka Gołasia) też nie obyło sie bez łez radości i wzruszenia, kiedy siatkarze mówili że te medale są dla Arka.